Ota yhteyttä

Soita, lähetä sähköpostia tai jätä meille lomakkeella yhteydenottopyyntö.

SELKA OY

 

Projekti- ja yritysasiakkaat

03 882 610
sales@selka.fi

Kuluttaja-asiakkaat

03 882 610
selkastore@selka.fi

 

Tiimi

Sari Liikonen Sales Selka Oy

Sari Liikonen
Myynti (kotimaa & vienti) ja laskutus
+358 50 5289 072
sari.liikonen@selka.fi

 

Olle Munck Project furniture Selka Oy

Olle Munck
Projektikalusteet, Tuotekehitys, OEM -valmistus
+358 45 1396 075
olle.munck@selka.fi

 

Mika Tolppala Sales and Manufacturing Selka Oy

Mika Tolppala
Myynti ja tuotanto
+358 50 3364 830
mika.tolppala@selka.fi

 

Aleksi Väisänen Project Sales and Logistics Selka Oy

Aleksi Väisänen
Projektimyynti ja Logistiikka
+358 40 9121 343
aleksi.vaisanen@selka.fi

 

Juha Nevalainen and Caramel dog Business development Selka Oy

Juha Nevalainen ja Caramel (toimistokoira)
Liiketoiminnan kehitys, Yhteistyö, SELKAstore
+358 44 7688 078
juha.nevalainen@selka.fi

 

Laura Mustonen
Markkinointi ja Yhteistyö
+358 44 7210 985
laura.mustonen@selka.fi

 

Tuukka Nokkala Product design and development Selka Oy

Tuukka Nokkala
Tuotemuotoilu ja -kehitys
+358 40 5664 032
tuukka.nokkala@selka.fi

 

Janne Miettinen Production foreman Selka Oy

Janne Miettinen
Työnjohto
+358 50 4062 262
janne.miettinen@selka.fi

 

Käyntiosoite

Harjuviidantie 3
15550 Nastola
FINLAND